Rejuvenace (omlazení) vzhledu rukou

Neomylným ukazatelem věku jsou – kromě krku i ruce. Nyní je na českém trhu nová technika, která pomůže výrazně ruce “omladit” pomocí výplňových preparátů obsahujících hyaluronovou kyselinu – buď “čistou” nebo s hydroxyapatitem.

Ten je přirozenou součástí našeho těla a v kombinaci s kyselinou hyaluronovou prodlužuje její efekt až na dva roky. Omlazení pokožky rukou hyaluronovou kyselinou, která je již mnoho let používána k odstranění vrásek (např. nosoretních rýh) nebo k modelaci rtů, je zcela novou metodou.

Používá se speciální jehlička, kterou se účinná látka aplikuje do hřbetu rukou, kde “vyplní” propadlá místa mezi vystupujícími žilami a šlachami. Pokožka rukou se tak jemně vyplní a “zaoblí”, látka se poté jemně vmasíruje a ruce tak získají nejen mladistvý vzhled, ale i výživné látky a tolik potřebnou hydrataci.

Zákrok je velmi rychlý – trvá jen několik minut a provádí se po předchozím povrchovém znecitlivění anestetickou mastí Emla; u citlivějších osob i po předchozím injekčním znecitlivění ošetřované plochy.

Někdy je potřeba ošetření ještě opakovat.

Zákrok se provádí ambulantně.

 

Ruce před a po zákroku:

ruce2

ruce1

Zpět na úvodní stránku