Modelace, korekce tvaru a zvětšování rtů

Jakýkoliv tvar rtů lze upravit (modelovat) tak, aby byl efekt přirozený.

Pokud chcete zvětšit úzké rty nebo si je přejete vytvarovat a mít rty vykrojené jako Amorův luk, nebo je jen prostě zvětšit a mít plné rty, lze velmi jednoduše doplnit jejich objem kyselinou hyaluronovou.

Kyselina hyaluronová je přírodní látka, která se v těle přirozeně vyskytuje (viz „výplně“ ); pleť hydratuje a udržuje její tonus a elasticitu; ale s přibývajícím věkem v těle ubývá.

Výhody aplikace kyseliny hyaluronové při modelaci rtů (injekčně)

  • zvětšuje objem
  • upravuje tvar a kontury rtů
  • řeší drobné asymetrie okrajů i objemu
  • odstraňuje vrásky nad horním rtem
  • upravuje pokleslé ústní koutky
  • efekt není trvalý, což je výhoda, protože lze postupovat pomalu a přirozeně k dosažení plné spokojenosti
Postup modelace rtů:

Ošetření se provádí tenkou kanylkou; je třeba jen dvou, maximálně několika vpichů tenkou jehličkou; zákrok probíhá v lokální anestezii a trvá několik minut.

Efekt je okamžitý. Aplikace kyseliny hyaluronové vás v každodenním životě nijak neomezí, k práci a k běžným aktivitám se můžete vrátit hned; bezprostředně po ošetření jen nedoporučuji líbání a saunu.

Rty před a po zákroku:

foto 2-c

 

 

Délka trvání výplně rtů

Protože se jedná o vstřebatelnou látku, není tato úprava rtů trvalá; kyselina hyaluronová se postupem času vstřebá a její aplikaci je třeba opakovat. Doba trvání účinku je individuální, obvykle od 6 do 12 měsíců i déle; je to individuální.

Záleží to na metabolizmu, množství použitého produktu, typu výplně, na vašem životním stylu, mimice, prostředí,aj. Kuřáci výplň odbourávají rychleji.

Při „úspornější“ mimice nebo ve střední a severní Evropě (v chladnějším prostředí) obecně preparát vydrží déle.

Všechny preparáty, které používám, jsou na bázi přírodní kyseliny hyaluronové. Některé obsahují pouze čistou kyselinu hyaluronovou, jiné navíc lokální anestetikum. Dále typově liší podle zasíťování, koncentrace, viskozity, aj.; typ produktu vždy vybírám individuálně po konzultaci.

 

Rty před a po zákroku:

rty_pred_po

 

Zpět na úvodní stránku